Sprzęt Samsung
Sprzęt Samsung

W piątek, 19 kwietnia zostanie otwarty pierwszy salon firmowy Samsung Brand Store. Sklep znajdzie się w Centrum Handlowym Arkadia. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 286 mkw.

Sklep w Polsce będzie pierwszą placówką tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Do tej pory Samsung otworzył łącznie 3 salony firmowe na naszym kontynencie. Znalazły się one w Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Francji.

W rozmowie z redakcją Retailnet przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że w dniu otwarcia klienci będą mogli przetestować najnowszy model smartfona firmy Samsung Galaxy S4. W pierwszych dniach klienci sklepu będą mogli testować sprzęt na specjalnie przygotowanych stanowiskach oraz zamawiać produkt. Sprzedaż telefonu będzie prowadzona bezpośrednio w sklepie dopiero w kolejnych dniach.

Samsung Mobile Store został zaprojektowany w taki sposób, aby sprzęt firmy był ogólnodostępny i możliwy do przetestowania przez wszystkich klientów. Odwiedzający będą też mogli liczyć na pomoc ekspertów firmy Samsung.

Od chwili założenia firmy jako niewielkiego przedsiębiorstwa eksportowego w miejscowości Taegu w Korei, Samsung urósł do rozmiarów jednej z wiodących firm elektronicznych na świecie, specjalizujących się w produkcji urządzeń elektronicznych i medialnych, półprzewodników, pamięci i integracji systemów. Dziś sygnowane marką Samsung produkty i procedury, cechujące się innowacyjnością i wysoką jakością, są znane na całym świecie. Marka Samsung jest wlasnością firmy Samsung Electronics Co, Ltd.