Restauracja Charley`s Philly Steaks

Pierwsza restauracja Charley’s Philly Steaks działa już w centrum handlowym Blue City. Trwają rozmowy dotyczące kolejnych lokalizacji. Najbardziej pożądane są food courty w największych galeriach handlowych w stolicy i dużych aglomeracjach.

W Polsce właścicielem masterlicencji jest firma Neelam, która jeszcze w tym roku przewiduje otwarcie 3 lub 4 restauracji. Oprócz inwestycji w Warszawie, planowane są restauracje we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Sieć będzie również pozyskiwać franczyzobiorców, którzy poprowadzą kolejne restauracje. Docelowo, w ciągu 3 lat pod szyldem Charley’s Philly Steaks w Polsce działać będzie nawet 12 lokali.

Lokale sieci będą miały od 50 do 70 mkw. powierzchni i będą otwierane w dwóch formatach.

Charley’s Philly Steaks to amerykańska sieć restauracji serwująca gorące kanapki. Znakiem rozpoznawczym jest duży grill, gdzie przyrządzane są steki na oczach klientów. Jest to możliwe, bo w Charley’s Philly Steaks smażenie trwa zawsze 90 sekund.

Mięso przyrządzane jest też według specjalnie opracowanej receptury, która gwarantuje ten sam smak we wszystkich restauracjach na całym świecie.

Na świecie działa obecnie ok. 500 restauracji Charley’s Philly Steaks w 20 krajach na czterech kontynentach. Pierwsza powstała w 1986 r. w USA, w stanie Ohio. Od 1991 r. sieć rozwija się w systemie franczyzowym.