Frederic Moreno
Frederic Moreno

Firma Dess sp. z o.o. odpowiada za ekspansję w Polsce renomowanych salonów fryzjerskich – Camille Albane, Dessange oraz Frederic Moreno.

Obecnie w naszym kraju działają 3 salony Frederic Moreno. Znajdują się one w CH Arkadia w Warszawie, CH Port Rumia w Rumii oraz CH Auchan Łomianki.

Przedstawiciele firmy Dess zapowiadają dalszy rozwój sieci w Polsce.

– Oczywiście w planach są kolejne otwarcia salonów marki Frederic Moreno. Obserwujemy rynek centrów handlowych, bo właśnie w tego typu obiektach chcemy otwierać salony. Interesują nas obecnie najlepsze centra handlowe w dużych miastach kraju – mówi w rozmowie z Retailnet Wiesław Flis, odpowiedzialny za ekspansję sieci Frederic Moreno w Polsce.

Na świecie działa ponad 250 salonów fryzjerskich Frederic Moreno.

Dess sp. z o.o. odpowiedzialna jest też za ekspansję salonów fryzjerskich Camille Albane. Spółka posiada łącznie 7 salonów marki. Większość z nich znajduje się w centrach handlowych.

Salony Camille Albane marki mieszczą się m.in. w CH Arkadia w Warszawie, w Centrum Manufaktura w Łodzi i w CH Madison Park w Gdańsku. Salony fryzjerskie sieci mierzą średnio 60-70 mkw. Spółka Dess otwiera salony własne tylko w Warszawie. W innych miastach spółka umożliwia prowadzenie salonów na zasadzie franczyzy.

W 2013 roku zaplanowano otwarcia co najmniej dwóch nowych salonów Camille Albane. Firma Dess planuje także w tym roku modernizację swoich najdłużej działających placówek.

Marka Camille Albane należy do francuskiej grupy Dessange International, która skupia także inne marki fryzjerskie tj. Dessange czy Fantastic Sams. Grupa posiada łącznie 3 tys. salonów na całym świecie.