Kolekcja Próchnik
Kolekcja Próchnik

Firma Próchnik SA wraz z odświeżeniem wizerunku marki, która ma się kojarzyć klientom z osobą Adama Feliksa Próchnika oraz najwyższej jakości tkaninami, zaprezentowała także nową odsłonę strony internetowej.

Internauci na stronie internetowej mogą znaleźć m.in. zdjęcia nowej kolekcji marki. Firma poświęciła też znaczną część witryny historii marki i osobie Adama Feliksa Próchnika. Szeroko opisano także Krzyż Walecznych, który stał się częścią obecnego logo marki.

Firma przygotowuje się też do otwarcia sklepu online brandu. Na stronie internetowej znajduje się już zakładka „sklep internetowy”, ale nie jest ona jeszcze aktywna.

– Sklep ruszy w najbliższych tygodniach. Internauci będą mogli zakupić w nim na początku znaczną część najnowszej kolekcji marki. Nie będzie to jednak cała kolekcja, ponieważ marka Próchnik oferuje bardzo bogaty zestaw ubrań i dodatków – usłyszeliśmy od Karoliny Mościciej-Bauer z firmy Próchnik SA.

Nowa kolekcja Próchnika na wiosnę/lato 2013 inspirowana jest historią Mieczysława Słowikowskiego pseudonim „Rygor”, konspiratora, szefa ekspozytury polskiego wywiadu w Afryce Północnej i pierwowzoru postaci Victora Laszlo znanej z kultowego filmu „Casablanca”.

Obecnie spółka Próchnik posiada 30 salonów firmowych. Większość z nich znajduje się w centrach handlowych na terenie kraju.