Sklep Sinsay w Atrium Mosty

Jesienią do grona najemców Atrium Mosty dołączy salon 50 Style, który zajmie ponad 244 mkw. powierzchni centrum. 50 Style to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów z odzieżą i obuwiem znanych marek.

W kwietniu w Atrium Mosty otwarto salon Martes Sport oraz sklep Sinsay. W obu przypadkach są to pierwsze placówki tych marek w Płocku.

W sobotę, 13 kwietnia, nastąpiło otwarcie pierwszego w Płocku salonu Martes Sport. Zajął on w Atrium Mosty ponad 400 mkw. powierzchni na parterze centrum. Martes Sport to wielkopowierzchniowe sklepy, z markowymi artykułami sportowymi do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin. Oferta tej marki skierowana jest zarówno do wytrawnych sportowców, jak i do amatorów, poszukujących aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu.

W najbliższym czasie ofertę modową centrum uzupełni również salon Carry, którego otwarcie planowane jest jeszcze w I kwartale tego roku. Nowe sklepy dołączą, m.in. takich marek jak: Camaieu, Cropp, Cubus, House, Mohito, Reserved, Tatuum czy Top Secret. Do grona najemców Atrium Mosty dołączy również Planeta Prezentów, która zajmie blisko 35 mkw.

W ostatnim czasie w centrum otwarto salon Pizzerię Dominium i salony modowe: Sinsay i OKAY.

Centrum handlowe Atrium Mosty położone jest przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Wśród głównych najemców obiektu znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, salony marek: Reserved, CCC, Deichmann, Takko Fashion, Wojas oraz sklep elektroniczny Mediaexpert.

Atrium jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających centrów handlowych ( m.in. Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku). Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.