Wizualizacja Galerii Amber

W związku z realizacją kolejnych inwestycji w sektorze handlowym, spółka Echo Investment planuje poszerzyć skład zespołu komercjalizacji Działu Centrów Handlowych.

Spółka obecnie buduje kilka obiektów handlowych m.in. Galerię Amber w Kaliszu i Galerię Sudecką w Jeleniej Górze. Ponadto w przygotowaniu znajduje się kilkanaście kolejnych projektów, w tym m.in. centrum handlowo-rozrywkowe Korona w rumuńskim Braszowie, galeria handlowo-rozrywkowa Metropolis w Poznaniu i duże centrum w Katowicach.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Firma prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Szczegóły dotyczące rekrutacji do Działu Centrów Handlowych można znaleźć na stronie internetowej Echo Investment, w zakładce Kariera lub pisząc na adres dyrektora sprzedaży w Dziale Centrów Handlowych do Marcina Materny na adres: [email protected]