Kolekcja Guess
Kolekcja Guess

Tylko w marcu firma Guess Poland otworzyła cztery salony marki w naszym kraju. Nowe salony znalazły się w Domu Mody Klif, Galerii Mokotów i na placu Trzech Krzyży w Warszawie oraz w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi.

W ostatnią sobotę został otarty kolejny salon marki. Znalazł się on w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Butik Guess zajął powierzchnię 134 mkw.

Gdański salon został otwarty w oparciu o system franczyzowy. Sklep oferuje odzież damską, męską, dziecięcą oraz bogatą gamę akcesoriów: toreb, pasków, obuwia, a także biżuterii i zegarków.

Firma Guess Poland posiada łącznie 7 własnych sklepów w kraju. Ponadto w naszym kraju działa także kilka sklepów prowadzonych przez franczyzobiorców. Pierwszy salon własny marki w Polsce został otwarty w grudniu 2012 roku w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Znalazł się on na parterze galerii i zajął 285 mkw. powierzchni.

Firma Guess Inc. posiada obecnie ok. 1500 salonów marki, które mieszczą się w 90 krajach. Artykuły z logo Guess można kupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego o zasięgu globalnym. Właścicielem marki na świecie jest Guess Inc. z Los Angeles. Za rozwój salonów w Polsce będzie odpowiadać firma Guess Poland sp. z o.o.