Kolekcja Pretty One
Kolekcja Pretty One

Sieć salonów z ubraniami dla kobiet obecnie składa się z 22 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju i 4 za granicą w Niemczech i na Litwie.

Właściciel sieci Pretty One Kułakowski sp. jawna ekspansję prowadzi w największych miastach w Polsce.

– Interesują nas największe miasta Polski, pomijając miasta w których mamy już nasze salony. Chyba, że otwierają się w nich galerie warte otwarcia drugiego salonu. Jeśli chodzi o plany otwarcia nowych salonów w bieżącym roku, to niestety nie mogę udzielić na razie żadnych informacji – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Olga Smułka, reprezentująca Pretty One.

Salony Pretty One zlokalizowane są tylko w centrach i galeriach handlowych. Salony sieci znajdują się m.in. w Warszawie ( Złote Tarasy, Wola Park), Wrocławiu ( Magnolia Park, Sky Tower), Krakowie ( Galeria Kazimierz, Bonarka City Center), Poznaniu ( King Cross Marcelin, Galeria Malta).

Średnia powierzchnia lokali to około 80 mkw.

Pretty One to marka stworzona z myślą o kobietach, które cenią klasykę, ale wykraczają poza sztywne ramy biznesowego stylu. Firma projektuje ubrania w trzech kolekcjach: Business Collection, After Collection oraz Solo Collection.