AlmiDecor
Almi Decor

Z końcem marca 2013 roku otwarto nowy salon Almi Decor w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, centrum należącym do Polonia Property Fund II Ltd.

Almi Decor, firma zajmująca się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, zmieniła swoją dotychczasową lokalizację w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie. W nowym salonie o  powierzchni 420 mkw. marka oferować będzie meble, tekstylia, tapety, oświetlenie i przedmioty dekoracyjne.

– Nasz nowy salon został przygotowany zgodnie z naszymi najwyższymi standardami –  eleganckie, zachęcające do odwiedzenia sklepu witryny, jasne, przyjazne wnętrza, a także sposób ekspozycji i uporządkowania produktów sprzyjają komfortowym zakupom – mówi Dana Zeidler, PR Manager z firmy ADe Line SA, będącej właścicielem marki Almi Decor

– Mamy nadzieję, że zmieniona lokalizacja i sąsiedztwo dobrych, wnętrzarskich marek, przyniosą korzyść zarówno najemcom, jak i klientom. Zachęcamy do wizyty wszystkich, którzy jeszcze nie odwiedzili Fashion House, żeby przekonali się, że tu warto bywać i kupować  – dodaje  D. Zeidler.

– Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, to centrum skomercjalizowane praktycznie w 100 proc. Korzystając z rozwoju rynku i dobrej sprzedaży we wszystkich naszych centrach, obecnie skupiamy się na uatrakcyjnianiu tenant-mixu, dostosowaniu oferty handlowej do potrzeb naszych klientów oraz na optymalizacji rozkładu sklepów i branż. Relokacja naszego partnera Almi Decor jest tego przykładem a wkrótce poinformujemy o nowych markach w centrach Fashion House – mówi Dawid Rutkowski, Head of Asset Management Retail, Peakside Polonia Management.

ADe Line SA, firma zarządzająca siecią sklepów Almi Decor obecnie posiada 40 salonów AlmiDecor, z czego 35 znajduje się w Polsce, 3 w Pradze i 2 w Wilnie.

Właścicielem  centrów outletowych Fashion House jest Polonia Property Fund II Ltd. Obecnie firma ta posiada  3 obiekty: Fashion House Warszawa,  Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House został otwarty w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W  październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy. Wszystkie obiekty Fashion House położne są blisko centrum.

Fashion House w Piasecznie to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się na niej około 120 sklepów. Parking może pomieścić 1,2 tys. aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do stylu warszawskiego Starego Miasta.