Sklep Avans

TriGranit Management podpisał kolejną umowę najmu lokalu w Poznań City Center ze spółką AmRest, tym razem dotyczy ona marki Pizza Hut. Restauracja o powierzchni 281 mkw. znajdzie się na drugim piętrze obiektu.

Pizza Hut jest czwartą, obok KFC, Burger King i Starbucks, marką AmRestu, która pojawi się w Poznań City Center. Będzie to jedna z trzech restauracji z obsługą kelnerską funkcjonujących w centrum. Pozostałe punkty gastronomiczne, charakteryzujące się większą dynamiką obsługi, zlokalizowane będą w dwóch strefach foodcourt. W pasażach Poznań City Center pojawią się także kawiarnie i kafejki.

– Oferta gastronomiczna Poznań City Center jest bardzo bogata i różnorodna. Bliskość dworców, centrum miasta oraz Targów Poznańskich sprawia, że PCC stwarza wyjątkowo duży potencjał dla tej branży. Dlatego już w fazie projektowania obiektu uwzględniliśmy zwiększone zapotrzebowanie na powierzchnie gastronomiczne. Obecnie wszystkie lokale w obu strefach foodcourt są wynajęte – komentuje Aleksander Kowalski, Leasing Director, TriGranit Management Corporation, odpowiedzialny za komercjalizację Poznań City Center.

Poznań City Center (PCC) to obiekt położony w centrum Poznania będący centrum komunikacyjno-handlowym z wielokondygnacyjnym parkingiem na 1,5 tys. miejsc oraz nowymi dworcami PKP i PKS, zintegrowanymi z Poznańskim Szybkim Tramwajem.

W maju 2012 r oddano do użytku część dworcową o powierzchni 7 tys. mkw., wybudowaną nad torami kolejowymi. Druga część projektu, której ukończenie planowane jest jesienią 2013 będzie obejmowała centrum handlowe, dworzec PKS i zaplecze parkingowe. Węzeł komunikacyjny, czyli terminal autobusowy na poziomie gruntu oraz dworzec kolejowy na poziomie +1 połączony będzie komunikacyjnie z poziomami +1 i +2 galerii handlowej o  powierzchni 60 tys. mkw. z 250 sklepami i 2 strefami  foodcourt.

Inwestycja realizowana jest przez TriGranit Development wspólnie z PKP SA i Europa Capital w oparciu o Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

TriGranit Management Corporation (TGM) to organicznie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, m. in. w takich krajach jak: Węgry, Polska, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Rumunia i Rosja. W portfolio zarządzanych nieruchomości  znajdują się: centra handlowe, biura, centra rozrywki, centra edukacyjne, z których korzysta około 50 milionów klientów rocznie. Jako jedna z największych firm w regionie TGM współpracuje z ponad 1,5 tys. najemcami. W Polsce Trigranit Management Polska sp. z o.o. zarządza m.in. Bonarka City Center oraz świadczy usługi leasingowe dla projektu Poznań City Center.