Galeria Rembielińska

W połowie maja 2013 roku Galeria Rembielińska wzbogaci swoją ofertę o marki skierowane do mężczyzn. Swoje salony uruchomią Pawo oraz Adam Feliks Próchnik. Łączna powierzchnia najmu to 147 mkw.

Marka Pawo, która w Galerii Rembielińskiej otworzy swój drugi salon w Warszawie, oferuje odzież męską. Na powierzchni 76 mkw. znajdą się garnitury, koszule oraz dodatki takie jak krawaty, kapelusze czy buty.

Sklep Adam Feliks Próchnik w Galerii Rembielińskiej będzie z kolei czwartym sklepem sieci na terenie województwa mazowieckiego. Będzie też pierwszym z nowym designem wnętrza, odbiegającym od standardów znanych z galerii handlowych, a tym samym podkreślającym odmienność wizerunku marki. Salon będzie dysponował powierzchnią 71 mkw.

Firma Próchnik, korzystając z prawie siedemdziesięcioletniego doświadczenia w produkcji odzieży męskiej, zaoferuje klasyczne, a jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami mody ubrania. W kolekcjach Próchnika znajdziemy przede wszystkim garnitury, koszule i krawaty, ale także kurtki i płaszcze, z których Próchnik był znany w całej Europie.

W nowym sklepie dostępna będzie m.in. nowa kolekcja wiosna/lato 2013 inspirowana historią Mieczysława Słowikowskiego pseudonim Rygor – szefa ekspozytury polskiego wywiadu w Afryce Północnej i, co ciekawe, pierwowzoru postaci Victora Laszlo znanej z kultowego filmu Casablanca. Jak zawsze mocną podstawą kolekcji są klasyczne garnitury. Na wiosnę i lato marka Próchnik proponuje również bardziej nieformalne zestawy – dzianinowe swetry i koszulki polo. W kolekcji nie zabraknie legendarnych płaszczy, z produkcji których łódzka firma słynie od momentu założenia w 1948 r.

Galeria Rembielińska to dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe znajdujące się w centrum warszawskiej dzielnicy Targówek. Obiekt należy do Grupy NAP Invest. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5.10.15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure. W obiekcie można również skorzystać z usług Poczty Polskiej, dwóch banków, biura podróży i pralni.