Salon Re*New
Salon Re*New

Re*New – sieć sklepów outletowych otworzyła pierwszy salon w Centrum Handlowym Atrium Reduta w Warszawie. Sklep oferuje odzież damską i dziecięcą znanych i cenionych marek takich jak m.in.: Mexx, Tom Tailor, Sisley, Olsen, Stradivarius i wielu innych. Ubrania i dodatki oferowane w salonie są tańsze nawet o 70 proc. od tych oferowanych przez salony monobrandowe.

Właściciel sieci zapowiada kolejne otwarcia sklepów Re*New zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach handlowych.

– Sklep w Centrum Handlowym Atrium Reduta jest dla nas bardzo istotną lokalizacją, bo dzięki niemu możemy sprawdzić jak nasz koncept przyjmie się w podobnych obiektach handlowych. Okazuje się, że na rynku wciąż jest miejsce dla innych sieci outletowych – mówi Marek Adamczewski, właściciel sieci Re*New.

– W tym roku stawiamy na dopracowanie konceptu i dotarcie do najlepszych dostawców odzieży. Rozwój sieci planujemy w 2014 roku. Interesują nas przede wszystkim największe miasta polski. Przewidujemy otwarcia w różnego typu obiektach zarówno w dużych galeriach o charakterze regionalnym, jak i mniejszych centrach handlowych. Chcemy, aby sklepy Re*New znajdowały się także przy popularnych ulicach polskich miast. Nasze salony mierzą średnio 100 metrów kwadratowych i będziemy otwierać nowe salony o zbliżonym formacie – dodaje Marek Adamczewski.

Obecnie marka Re*New obecna jest wyłącznie w Warszawie.