Galeria handlowa Odrzańskie Ogrody

24 kwietnia w Galerii Handlowej Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu zostanie otwarty salon Sinsay. Spółka LPP, właściciel marki na potrzeby sklepu wynajęła lokal o powierzchni ponad 249 mkw. który będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii obok dwupoziomowego salonu Reserved oraz naprzeciwko salonów Cropp Town i House. Ostatnio w Odrzańskich Ogrodach uruchomiono również salon Pepco.

Na początku maja w galerii zostanie otwarty salon Monnari o powierzchni 138 mkw. Natomiast w czerwcu pojawi się najemca z branży gastronomicznej Bar Polski serwujący dania kuchni polskiej i zestawy lunchowe. Zajmie lokal o powierzchni 65 mkw.

Ponadto na przełomie czerwca i lipca planowane jest otwarcie salonu z modą męską R&R (powierzchnia ok. 120 mkw.).

Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu została otwarta 28 września 2012. Zajmuje powierzchnię ok. 60 tys. mkw., a jej powierzchnia najmu to ok. 22 tys. mkw. Na dwóch kondygnacjach znajduje się 85 lokali handlowych oraz 4-salowe kino sieci Helios.

Operatorem spożywczym w obiekcie jest Biedronka. Wśród najemców znajdują się między innymi: H&M, C&A, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Stradivarius, Bershka, Media Expert, Martes Sport, Orsay, Rossmann, Kolporter, Smyk, Home&You, CCC Matras, Deichmann, Takko.

Do dyspozycji klientów są dwa parkingi: podziemny na 530 miejsc postojowych oraz naziemny, który oferuje 170 miejsc.

W najbliższym otoczeniu galerii, na sąsiednich działkach znajdują się obiekty handlowe sieci Carrefour, Kaufland, Castorama i Mc Donald’s.

Galeria Odrzańskie Ogrody jest położona niespełna 2 minuty jazdy samochodem od centrum Kędzierzyna. Obiekt znajduje się w obrębie osiedla Pogorzelec, przy Al. Armii Krajowej, która stanowi część obwodnicy miasta. Jego inwestorem jest spółka P.A. Nova.