Wizualizacja CH Auchan Łomianki

Dwie popularne we Francji marki odzieżowe dla mężczyzn oraz dla dzieci wkrótce otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Auchan w Łomiankach.

Brice oraz Tape a l’oeil dołączą do grona najemców nowej części galerii. Otwarcie jej jest zaplanowane w przyszłym miesiącu.

Brice to francuska marka oferująca elegancką odzież dla mężczyzn. W ofercie posiada garnitury, marynarki, koszule oraz modne dodatki, jak skórzane paski, krawaty czy aktówki. Brice posiada ponad 400 sklepów we Francji, w tym ponad 100 w rejonie Paryża, a także w Hiszpanii, Włoszech, Belgii, czy w krajach Zatoki Perskiej. Klientami Brice są nowocześni mężczyźni, którzy chcą ubrać się z klasą. Salon Brice zajmie powierzchnię 147 mkw.

Tape a l’oeil, to francuska moda Fun & Fashion dla dzieci od narodzin do 14 lat. Obecnie Tape à l’oeil posiada ponad 250 sklepów na całym globie i ciągle się rozwija. Marka jest obecna na świecie od 20 lat. W Polsce pojawiła się w 2013 roku wraz z otwarciem swoich pierwszych 10 sklepów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Czeladzi. W Łomiankach najemca zajmie lokal o powierzchni 202 mkw.

Centrum Handlowe Auchan to miejsce w podwarszawskich Łomiankach i okolicy, które posiada komplementarną ofertę handlowo-usługową dla mieszkańców. Obecnie w Centrum Handlowym oprócz hipermarketu Auchan znajdują się marki ubraniowe i obuwnicze. Ofertę 50 sklepów uzupełniają salony jubilerskie, księgarnie i punkty gastronomiczno-usługowe. Docelowo po otwarciu drugiej części inwestycji w galerii handlowej znajdzie się 100 sklepów i punktów usługowych.

W gronie najemców nowego fragmentu galerii są już m.in.: H&M, Reserved, Mohito, Smyk, C&A, Home&You, Apart.

Powierzchnia najmu Centrum Handlowego Auchan Łomianki wynosi 33,6 tys. mkw. Dla klientów przygotowano 1820 miejsc parkingowych. Centrum znajduje się przy trasie wyjazdowej z Warszawy, przy drodze krajowej nr 7. Galeria obejmuje zasięgiem północne dzielnice Warszawy: Bielany, Żoliborz, Białołękę oraz Łomianki i rejon podmiejski północnej części Warszawy.

Centrum Handlowe Auchan Łomianki mieści się przy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Obiekt działa od 2012 roku i liczy obecnie 50 butików. Od wiosny 2013 roku, po zakończeniu drugiego etapu inwestycji, klienci będą mieli do dyspozycji prawie 100 sklepów, a także specjalną strefę wypoczynku m.in. nowoczesną czytelnię oraz przestrzeń zabawy dla dzieci.