Salon Lavard

Spółka Lavard podpisała dwie umowy najmu lokali w centrach handlowych, które zostaną otwarte w 2014 rok. W listopadzie przyszłego roku firma planuje uruchomić salon w Centrum Handlowym w Lublinie. Lokal o powierzchni 111 mkw. będzie drugim salonem firmowym w tym mieście.

Również w listopadzie ruszy salon Lavard o powierzchni 126 mkw. który będzie mieścił się w Parku Handlowym Bielany we Wrocławiu. Będzie to czwarty punkt handlowy marki w mieście i jedenasty w województwie dolnośląskim.

– Lavard konsekwentnie realizuje strategię firmy, dlatego dobór centrów handlowych, w których mieszczą się punkty nie jest przypadkowy – powiedział Marcin Gacek, prezes Lavard sp. z o.o.

Obecnie firma Lavard sp. z o.o. posiada 60 salonów firmowych, w tym 11 salonów franczyzowych. Dodatkowo marka współpracuje z ponad 250 sklepami partnerskimi. Posiada odbiorców na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, w Rosji i na Litwie.

W 2013 roku Lavard planuje otwarcie 15 salonów. Ostatnio otwarto 60. salon Lavard , który mieści się w CH Alfa w Gdańsku.

Lavard produkuje i sprzedaje elegancką odzież męską, a jej siedziba znajduje się w Krakowie. Marka Lavard oferuje garnitury, marynarki, koszule, płaszcze i kurtki oraz obuwie dla mężczyzn. Spółka otwiera swoje sklepy wyłącznie w centrach i galeriach handlowych.

Średnia powierzchnia otwieranych sklepów wynosi od 100 do 120 mkw. W 2012 roku firma Lavard otworzyła osiem salonów własnych i siedem franczyzowych. Spółka w ciągu 3 lat zwiększyła liczbę salonów prawie o 50 proc.

Lavard sp. z o.o. należy do Grupy odzieżowej Gamatex.