Five o’clock oferuje kawy i herbaty
Five o’clock oferuje kawy i herbaty

Obecnie działa 11 sklepów Five o’clock oferujących szeroki wybór herbat i kaw z całego świata. Sklepy sieci mieszczą się m.in. w warszawskim centrum handlowym Blue City, Galerii Rzeszów czy Galerii Krakowskiej.

Firma Brzezicki & Siess planuje dalsze otwarcia sieci w centrach handlowych na terenie naszego kraju.

– Szczególnie interesują nas obiekty handlowe w największych miastach Polski. Prowadzimy obecnie rozmowy w związku z otwarciem kilku kolejnych lokali własnych. Nie możemy jednak na razie zdradzić o jakie miasta i obiekty chodzi. O nowych otwarciach będziemy informować na początku października – mówi w rozmowie z Retailnet Bartosz Siess, właściciel sieci Five o’clock.

– W tym roku planowane są wyłącznie otwarcia lokali własnych. Nie przewidujemy nowych otwarć prowadzonych w oparciu o system franczyzowy – dodaje Bartosz Siess.

Asortyment oferowany w stacjonarnych sklepach sieci Five o’clock można także kupić za pośrednictwem sklepu internetowego. Sklep online poza wysokogatunkowymi kawami i herbatami oferuje także dodatki do napojów, tj. cukier trzcinowy, konfitury, czekolady, miody, owoce kandyzowane, a także liczne akcesoria – filiżanki, kubki, zaparzacze, dzbanki czy puszki.