CH Port Rumia

W Porcie Rumia CH Auchan otwarto salon Resto Design. Sklep oferujący meble znalazł się w nowym lokalu i zajął powierzchnię 800 metrów kwadratowych. Wcześniej firma zajmowała lokal o powierzchni 152 mkw.

Resto Design to połączenie dwóch wieloletnich partnerów handlowych i producentów – firmy Soft-Mebel, która działa na rynku meblowym od 1994 r. oraz firmy Meblo – Styl. W ofercie firmy znajdują się m.in. meble tapicerowane, stoły, krzesła, łóżka i materace. Resto Design wykonuje też na zlecenia kompleksowe wyposażenie barów, pubów, restauracji, hoteli i statków.

W ostatnim czasie w centrum handlowym otwarto także salon odzieżowy Henry Moor Classic. W lokalu o powierzchni blisko 102 mkw. mężczyźni mogą znaleźć eleganckie ubrania na specjalne okazje, a także wygodne ubrania do pracy. Sklep oferuje klasyczne garnitury, kurtki i płaszcze Lavard czy Vestus, a także koszule między innymi marki Otto Hauptmann.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2000 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu.