Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy

Salon marki Ochnik o powierzchni blisko 70 mkw. zaczął działać od 24 kwietnia 2013 roku, na poziomie 0 Centrum Handlowo-Rozrywkowego Galaxy w Szczecinie.

–  Wiemy, że marka Ochnik jest przez klientów bardzo ceniona, dlatego cieszymy się, że znalazła swoje miejsce w Galaxy. Znakomicie uzupełni to naszą ofertę wysokiej jakości wyrobów skórzanych – mówi Czesław Jasiewicz, dyrektor CHR Galaxy.

Ochnik to polska firma z ponad 20-letnią tradycją zaliczana do grona najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących galanterię i odzież skórzaną.

Centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy znajduje się u zbiegu al. Wyzwolenia i ul. Malczewskiego w Szczecinie. W obiekcie znajduje się 170 sklepów różnych branż oraz hipermarket Real. Na pięciu poziomach parkingu jest ok. 1,3 tys. miejsc. Parking podziemny na ok. 600 samochodów znajduje się pod budynkiem centrum. CHR należy do spółki Echo Investment SA.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.