Aroma Espresso Bar w Galerii Mokotów

Międzynarodowa sieć kawiarni Aroma Espresso Bar dynamicznie się rozwija. Wkrótce otworzy kolejny lokal w Warszawie, który zostanie umiejscowiony w Galerii Mokotów. Będzie to pierwsza w Polsce kawiarnia sieci funkcjonująca w galerii handlowej.

– Planujemy otwarcie kolejnych lokali w stolicy oraz w siedmiu największych miastach Polski. Prowadzimy także zaawansowane rozmowy z kolejnymi franczyzobiorcami – powiedział Shay Cohen, CEO Aroma Espresso Bar Poland.

Kawiarnia w Galerii Mokotów ma powierzchnię 120 metrów kwadratowych, posiada swój ogród zimowy i znajduje się w strategicznym miejscu – tuż przy wejściu do obiektu.

Na wybór miejsca wpłynęły przede wszystkim dwa czynniki. Pierwszy, to renoma Galerii Mokotów, słynącej z dbałości o wysoką jakość i ze współpracy jedynie z najlepszymi międzynarodowymi markami. Aroma Espresso Bar doskonale wpisuje się w te standardy – świeżość, zdrowie, design oraz znakomita obsługa, to główne przymioty tego unikatowego konceptu coffe & food.

Drugi czynnik natomiast, to zainteresowanie firmą mieszkańców Mokotowa i okolic galerii. Otwarcie tego lokalu stanowi bezpośrednią odpowiedź na potrzeby klientów.

Aroma Espresso Bar to międzynarodowa sieć kawiarni. Pod tym logiem działa już blisko 200 lokali na świecie (m.in. w USA, Kanadzie oraz w Izraelu – skąd ta sieć pochodzi). Kawiarnie otwierane pod szyldem Aroma Espresso Bar, budowane są w oparciu o bardzo ciekawy model biznesowy – kawiarni, w której poza wysokiej jakości kawą (z własnej palarni), serwowane są świeże posiłki kuchni bliskowschodniej i śródziemnomorskiej.

Aroma Espresso Bar posiada cztery lokale w Polsce, wszystkie w Warszawie. Jeden punkt mieści się w Galerii Mokotów, a pozostałe trzy znajdują się przy ul. Chmielnej 1/3, ul. Kruczej 6 oraz na Krakowskim Przedmieściu 7.