Centrum Handlowe Auchan Częstochowa
Centrum Handlowe Auchan Częstochowa

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Częstochowa dołączył salon z bielizną i odzieżą, Italian Fashion. Sklep zajmuje powierzchnię prawie 51 mkw. W ofercie nowo otwartego lokalu znajdzie się bielizna dzienna i nocna, a także odzież damska, męska i dziecięca.

Firma Italian Fashion powstała w 1990 roku w podwarszawskiej Zielonce. Będąc od 23 lat na rynku zajmuje się produkcją bielizny osobistej o najwyższych standardach jakościowych. W ofercie sklepu można znaleźć szeroki asortyment bielizny i wybrane artykuły odzieżowe: m.in. koszulki, topy oraz dresy. Marka proponuje również kolekcję bielizny, zaprojektowaną z myślą o kobietach w ciąży i noworodkach.

Italian Fashion stale się rozwija. Dzięki udziałowi w światowych targach, projektanci firmy mogą czerpać inspiracje zza granicy i proponować najnowocześniejsze wzornictwo. Nowe linie produktów bieliźnianych pojawiają się co pół roku.

Sklep Italian Fashion mieści się w lokalu numer 61 i jest czynny w godzinach pracy galerii w CH Auchan Częstochowa.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 70 sklepów znanych na rynku marek.

W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa.

Centrum Handlowe posiada 1460 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów są 4 bezpłatne linie autobusowe.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.