Wnętrze CH Auchan Piaseczno

Oferta Centrum Handlowego Auchan Piaseczno poszerza się tym razem o nowe sklepy m.in. z modą męską, damską i dziecięcą. Do grona najemców dołączają marki Lorens & Wiktor, Tape à l’oeil, Bonita, Marilyn oraz sklep ze zdrową żywnością Organic Farma Zdrowia.

Lorens & Wiktor to rodzinna firma o ponad 30-letniej tradycji funkcjonowania w branży mody męskiej. Marka specjalizuje się w projektowaniu odzieży formalnej i wyjściowej dla mężczyzn. W sklepie o powierzchni prawie 48 mkw. można znaleźć artykuły wykonywane z tkanin włoskich.

Wśród najemców znalazła się też francuska firma Tape à l’oeil, która w branży odzieży dziecięcej działa od 20 lat. Zgodnie ze swoim mottem Fan & Fashion marka zachęca do zabawy modą. Na półkach sklepu o powierzchni prawie 119 mkw. można znaleźć kolekcje ubrań dla dzieci do lat 14.

Kolejnym najemcą jest niemiecka marka odzieżowa Bonita. Firma powstała z myślą o kobietach łączących funkcjonalność i elegancję. W ofercie sklepu znajdują się również akcesoria, takie jaki torby, obuwie oraz biżuteria. Powierzchnia sklepu wynosi ponad 92 mkw.

W galerii pojawiła się również marka Marilyn, działająca w branży rajstop i pończoch. Na 48 mkw. sklepu można znaleźć rajstopy wyszczuplające, relaksująco – zdrowotne czy modelujące sylwetkę.

24 kwietnia 2013 roku w centrum handlowym otwiera się także Organic Farma Zdrowia. Sklep o powierzchni 57 mkw. zaoferuje bogaty asortyment produktów organicznych i zdrowej żywności od świeżo wypiekanego pieczywa po mięso z atestem ekologicznym.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno  mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. Dysponuje ponad 50 sklepami znanych na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan Piaseczno mieszczą się: hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Centrum Handlowe posiada 2,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku.