Sieć posiada ponad 70 salonów

Salon obuwniczy marki Venezia na dłużej związał się z płocką Galerią Wisła. Przedstawiciele sieci zdecydowali się na przedłużenie umowy najmu w pierwszym płockim obiekcie.

Salon pozostanie na parterze galerii na powierzchni blisko 80 mkw. i jest jedynym salonem firmowym tej marki w Płocku.

– Jesteśmy zadowoleni z uzyskanego porozumienia. Wprawdzie rozmowy trwały relatywnie długo, ale ich ostatni etap przebiegł bardzo efektywnie i przyjaźnie. Każda ze stron w jasny i otwarty sposób wyraziła swoje oczekiwania, czego efektem jest decyzja o pozostaniu w Galerii Wisła na dłużej. Z pewnością ważnym czynnikiem naszej decyzji są rosnące obroty naszego salonu. Pragnę jednocześnie podkreślić, że jednym z najistotniejszych elementów współpracy jest efektywny dialog pomiędzy najemcą a zarządcą. Okoliczności rynkowe są trudne i skomplikowane, tym bardziej cieszymy się z podpisanej umowy – mówi Zofia Morbiato, dyrektor ds. rozwoju sieci Venezia.

– Marka Venezia to silny gracz na rynku, dlatego istotna dla nas była pomyślna finalizacja rozmów o przedłużeniu umowy. Zróżnicowany tenant-mix Galerii Wisła zapewnia szeroką ofertę dostosowaną do potrzeb lokalnego rynku. Galeria Wisła jest jedynym obiektem w regionie o charakterze butikowym, dlatego marka Venezia doskonale pasuje do swego otoczenia. Jej dłuższa obecność w centrum silnie podkreśla pozycjonowanie obiektu na rynku – dodaje Grzegorz Mroczek, viceprezydent CREAM.

Galeria Wisła, należąca do grupy Caelum Development, zarządzana jest przez CREAM.