Kosmetyki Epona
Kosmetyki Epona

Teraz kosmetyki Epona Skin & Body Care dostępnie są także w dwóch nowych mydlarniach Epona oraz firmowym sklepie internetowym.

Pierwsza mydlarnia Epona została otwarta w Środzie Wielkopolskiej w Galerii Kilińskiego. Druga znajduje się w Kórniku, przy ulicy Poznańskiej.

W obu sklepach można znaleźć: wytwarzane ręcznie, pachnące, glicerynowe mydła na wagę, mydła specjalne na bazie oleju z oliwek i oleju laurowego, syryjskie mydła Aleppo i mydła marsylskie. Poza tym są w ofercie: olejki do kąpieli i masażu, sole i płyny do kąpieli, naturalne i certyfikowane peelingi do ciała, peelingi do twarzy, maski i glinki do twarzy a także produkty z serii Epona Skin & Body Care.

W kwietniu tego roku spółka uruchomiła także sklep internetowy: http://www.epona-cosmetics.pl/sklep/ w którym użytkownicy mogą bezpośrednio od producenta zakupić kosmetyki z serii Epona Skin & Body Care.

Właścicielem firmy Epona Cosmetics jest dr Sławomir Beszterda. Obecnie w sieci działa 9 sklepów stacjonarnych, m.in. w Lublinie, Łodzi, Szczecinie i Olsztynie. Firma otwiera zarówno sklepy w centrach handlowych jak i przy ulicach w obiektach wolnostojących.

Nadrzędnym celem firmy Epona Cosmetics jest kreowanie produktów pielęgnacyjnych dla kobiet, mężczyzn i dzieci na bazie składników naturalnych, z poszanowaniem otaczającego nas środowiska.

Nazwa firmy pochodzi od imienia celtyckiej bogini koni, opiekunki rodziny, uosobienia obfitości i płodności.