Salon COS
Salon COS

Tego lata, marka COS otworzy w Katowicach swój trzeci sklep w Polsce. Po Warszawie i Poznaniu COS będzie dostępny dla klientów w Katowicach.

Sklep znajdować się będzie w Centrum Handlowym Silesia City Center, w otoczeniu międzynarodowych marek oraz butików polskich projektantów. Po lokalu znajdującym się w Starym Browarze w Poznaniu, nowy salon będzie drugą lokalizacją brandu w centrum handlowym. Pierwszy salon COS został otwarty w Domu Towarowym Mysia 3 w Warszawie.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane tak, aby wiernie odzwierciedlało wiodącą ideę marki COS. Jest nią nadawanie naturalnym elementom  współczesnej funkcjonalności. Na powierzchni 445 mkw. dostępne będą damskie oraz męskie kolekcje. Motywem przewodnim kolekcji COS jest funkcjonalność oraz nowoczesność.

– Bardzo cieszymy się z tego, że otwieramy trzeci sklep COS w Polsce, w mieście, w którym historia oraz kultura są mocno ze sobą splecione. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania, jakim cieszy się marka  w Warszawie, w Poznaniu, oraz w sklepie internetowym. Mamy nadzieję, że COS zostanie równie dobrze przyjęty w Katowicach – mówi redakcji Retailnet Marie Honda, dyrektor kreatywna marki COS.

Marka COS powstała w marcu 2007 r. wraz z otwarciem pierwszego sklepu przy londyńskiej Regent Street. COS jest częścią grupy H&M i stanowi jej uzupełnienie, ponieważ działalność obu firm opiera się na tym samym założeniu biznesowym – moda i jakość w najlepszej cenie.

Kolekcje brandu powstają we współpracy z zespołem projektantów i nabywców. Obecnie COS dysponuje siecią 67 sklepów w 17 krajach (Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Dania, Francja, Hiszpania, Belgia, Irlandia, Szwecja, Finlandia, Hong Kong, Włochy, Norwegia, Dubaj, Kuwejt, Chiny i Polska), którą uzupełnia sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysyłkową do 18 krajów w Europie.