Galeria Slowiańska Carrefour

26 kwietnia w Galerii Słowiańskiej Carrefour w Zgorzelcu pojawią się nowi najemcy. Swój sklep otworzy marka Cropp oraz House, która należy do spółki odzieżowej LPP. Ponadto w galerii ruszy kawiarnia Pasja Cafe.

Natomiast w drugim kwartale 2013 roku przewidziano otwarcie salonu Mohito.

Galeria Słowiańska Carrefour działa od 4 lipca 2006 roku. Usytuowana jest przy głównej ulicy wylotowej ze Zgorzelca do autostrady A4 i zajmuje powierzchnię 8 tys. mkw. Do dyspozycji klientów są m.in. hipermarket Carrefour, sklepy obuwnicze, liczne sklepy odzieżowe oraz punkty gastronomiczne, apteka, pralnia, kwiaciarnia oraz sklep jubilerski.

Plusem Galerii Handlowej Carrefour w Zgorzelcu jest jej bliskie położenie względem głównych węzłów komunikacyjnych miast oraz dopasowana do potrzeb klienta oferta, gwarantująca wygodę w dokonywaniu zakupów.

Carrefour Polska należy w 100 proc. do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 500 placówek: hiper- i supermarkety, ponad 40 centrów handlowych, przymarketowe stacje paliw oraz przeszło 300 sklepów franczyzowych Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience.