Kolekcje Jubitom
Kolekcje Jubitom

W najbliższych dniach sieć jubilerska Jubitom dołączy do grona najemców Centrum Handlowego Silesia City Center w Katowicach. Salon o powierzchni blisko 100 mkw. będzie 22. lokalizacją firmy w Polsce.

Sklep będzie oferował klientom ekskluzywne kolekcje biżuterii brylantowej i złotej oraz zegarki uznanych szwajcarskich brandów m.in. manufakturę Ulysse Nardin, jak również rozbudowane kolekcje zegarków Tag Heuer, Rado, Longines, Tissot i Certina.

W II połowie tego roku, wraz z uruchomieniem nowej części CH Wzgórze w Gdyni, rozpocznie swoją działalność kolejny salon firmowy marki. Firma planuje otworzyć w 2013 roku co najmniej 6 nowych sklepów.

– Cały czas przyglądamy się rozwojowi rynku centrów handlowych. Mamy podpisane umowy najmu z kilkoma galeriami handlowymi, które są obecnie w fazie budowy. Sklepy Jubitom znajdą się na pewno w CH Poznań City Center, a także w Galerii Bronowice w Krakowie. Łącznie do 2014 roku planujemy otworzyć kilkanaście nowych sklepów – mówi w rozmowie z Retailnet Piotr Tomasiewicz odpowiedzialny za ekspansję marki Jubitom.

Salony marki Jubitom mierzą od 60 do 100 mkw. Wyjątkiem jest największy sklep marki mieszący się w Bonarka City Center w Krakowie. Ma on powierzchnię 150 mkw.

Firma Jubitom została założona w 1980 roku, choć historia jej powstania i pierwszych osiągnięć na rynku jubilerskim sięga znacznie wcześniejszych lat. Swoją działalność rozpoczęła od wyrobu i sprzedaży srebrnej biżuterii z bursztynem. Obecnie na terenie całego kraju Jubitom prowadzi sprzedaż biżuterii złotej z brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnymi, obrączek ślubnych oraz biżuterii srebrnej we własnych salonach jubilerskich. Ponadto, w ofercie Jubitom znajdują się najbardziej renomowane szwajcarskie marki zegarków.