Salon Vissavi
Salon Vissavi

Krajowa marka oferująca damską odzież Vissavi planuje co najmniej 3 otwarcia nowych salonów do końca 2013 roku. Wszystkie salony znajdą się w centrach handlowych.

– Na pewno w tym roku otworzymy sklep w Poznań City Center. Zależy nam także na otwarciu salonu w jednej z warszawskich galerii handlowych, ale w obecniej chwili nie chcemy mówić o szczegółach tego przedsięwzięcia – mówi w rozmowie z Retailnet Agata Łokaj, właścicielka marki Vissavi.

Vissavi jest firmą odzieżową zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży młodzieżowo – damskiej należącą do Vissavi sp. z o.o. Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć sklepów firmowych oraz poprzez sklepy patronackie w całej Polsce i poza granicami kraju.

Obecnie działa 8 salonów własnych, 7 franczyzowych i około 50 sklepów patronackich. Salony marki mierzą od 70 do 120 mkw. powierzchni.

Vissavi oferuje zarówno eleganckie żakiety, sukienki, spodnie, spódnice na różnego rodzaju uroczystości, jak i odzież casualową do pracy, szkoły czy na wyjazdy weekendowe. W zimie w salonach sprzedawane są płaszcze, futra i kurtki.