Wolfgang Idl, director retail Immofinanz Group
Wolfgang Idl, director retail Immofinanz Group

Swoje obiekty handlowe podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition zaprezentuje firma Immofinanz. Przedstawiciele firmy przybliżą wszystkim zainteresowanym projekty realizowane obecnie przez Immofinanz Group.

– Wymiana pomysłów i informacji o nowych projektach oraz utrzymywanie dobrych kontaktów to ważne czynniki w branży nieruchomości. Shopping Center Forum to wydarzenie w branży, dzięki któremu można w jednym miejscu spotkać partnerów z wielu krajów. W zeszłym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć po raz drugi w tym spotkaniu i nasze dotychczasowe doświadczenia potwierdzają, że obecność podczas Shopping Center Forum się opłaca – mówi w rozmowie z Retailnet Wolfgang Idl, director retail Immofinanz Group.

– To właśnie między innymi dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w to przedsięwzięcie raz jeszcze. Podczas Forum  Immofinaz Group będzie miała swoje stanowisko. Poza intensyfikacją kontaktów z najemcami i pozyskiwaniem nowych potencjalnych klientów, główne tematy jakie mamy w tym roku do przedyskutowania będą dotyczyły najprawdopodobniej naszego prestiżowego projektu centrum handlowego Tarasy Zamkowe w Lublinie oraz rozwoju sieci STOP.SHOP. w Polsce – dodaje Wolfgang Idl.

Centra handlowe STOP.SHOP. mają powierzchnię najmu między 4 tys. mkw. a 15 tys. mkw., obok hipermarketów zlokalizowane są dogodne parkingi i dobre połączenia komunikacyjne. Najemcami centrów są zarówno firmy międzynarodowe jak i krajowe.

15 kwietnia 2013 roku został wybrany generalny wykonawca Tarasów Zamkowych – prestiżowego projektu Immofinanz Group w Lublinie. Została nim firma Warbud z Warszawy, która buduje centrum handlowo-rozrywkowe w pobliżu historycznego Zamku. Otwarcie Tarasów Zamkowych planowane jest na jesień 2014 roku.

Centrum handlowo-rozrywkowe Tarasy Zamkowe powstanie w samym sercu Lublina, pomiędzy Alejami Unii Lubelskiej i Tysiąclecia. Na 38 tys. mkw. powierzchni handlowej znajdzie się 150 lokali handlowo-usługowych – w tym kawiarni, restauracji i obiektów o charakterze rozrywkowym. Trzypoziomowy parking podziemny pomieści 1,4 tys. miejsc postojowych. Znajdzie się tam także miejsce na supermarket o powierzchni 2 tys. mkw.