Drogeria
Drogeria

W najbliższych dniach zostanie otwarta nowa drogeria Natura w Płońsku. Na powierzchni 163 mkw. klienci znajdą zarówno produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, kosmetyki do makijażu, jak również artykuły dla dzieci oraz chemię gospodarczą.

W sklepie dostępne będą również, wybierane chętnie przez klientów, kosmetyki marek własnych jak My Secret, Seyo, Kobo Professional czy Sensique. Sklep w Płocku znajdzie się w galerii handlowej  przy ulicy Wyszogrodzkiej.

– Nowa drogeria Natura w Płońsku jest naszym drugim sklepem w tym mieście, a tym samym trzecim otwieranym w tym półroczu przez naszą sieć. To kolejny sukces oraz potwierdzenie, że przyjęta przez nas strategia rozwoju sieci zmierza w dobrym kierunku –mówi Beata Szczytowska, prezes zarządu Polbita.

– Nasi klienci cenią nas za wysoki standard obsługi, przyjazne ceny oraz szeroki asortyment, który w ubiegłym roku poszerzony został o produkty dla dzieci i chemię gospodarczą. Mamy nadzieję, że podobnie jak inne nasze drogerie, nowy sklep w Płońsku będzie cieszył się dużym powodzeniem – dodaje Beata Szczytowska.

Drogerie sieci otwierane są już pod nowym szyldem Natura. Logo Drogeria Natura znajdujące się nad dotychczas działającymi placówkami zostaną zmienione w najbliższym czasie. Jak informują przedstawiciele firmy Polbita docelowo wszystkie drogerie sieci będą posiadały takie samo logo Natura.

W 2013 roku sieć Natura ma dysponować ponad 400 drogeriami w całym kraju. Będzie to największy konkurent na rynku dla sieci Rossmann. Obecnie działa ponad 270 drogerii sieci. Polbita sp. z o.o. to operator logistyczny ogólnopolskiej sieci Natura.