Salon Sinsay otwarty w CH Forum Gliwice

Spółka LPP w marcu otworzyła pierwsze salony nowej marki odzieżowej dla dziewczyn – Sinsay. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 21 sklepów, które zlokalizowane są w największych centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju. – W maju przewidujemy uruchomienie 7 kolejnych salonów – powiedziała portalowi Retailnet Marta Tyborska z firmy LPP

Jeszcze 30 kwietnia ruszy sklep o powierzchni 263 mkw. w CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej. Natomiast w maju przewidziano otwarcia w Galerii Solnej (pow. 248 mkw.), CH Zakopianka w Krakowie (218 mkw.), Stary Rynek w Kościerzynie (196 mkw.), Galerii Echo w Kielcach (345 mkw.), Silesia City Center w Katowicach oraz w Galerii Jastrzębie w Jastrzębiu- Zdrój.

Marka Sinsay jest najnowszym brandem w portfelu spółki LPP. Odzież przeznaczona jest dla dziewcząt w grupie wiekowej 15-24, ze szczególnym uwzględnieniem licealistek. Salony Sinsay mają powierzchnię od 200 do 400 mkw. Planowane sklepy zlokalizowane zostaną przede wszystkim w centrach i galeriach handlowych.

Sieć Sinsay do końca 2013 roku będzie liczyła ponad 50 punktów sprzedaży. LPP planuje również w tym roku uruchomić sklep internetowy nowej marki.

LPP SA jest właścicielem sieci sklepów odzieżowych. Do firmy należą salony marek Reserved, Cropp, House oraz Mohito. Większość z nich funkcjonuje w centrach i galeriach handlowych. LPP poza Polską posiada salony sprzedaży w dwunastu krajach Europy Środkowej i Wschodniej.