CH Auchan Krasne
CH Auchan Krasne

Grono najemców CH Auchan Krasne poszerzył sklep eSmoking World. Na powierzchni 30 mkw. najemca oferuje szeroki asortyment produktów, m.in. e-papierosy czy e-cygara.

Sklep eSmoking World to kolejne ogniwo sieci handlowej tej marki, która posiada obecnie już ponad 800 punktów własnych i partnerskich na terenie całej Polski. Sklep eSmokingWorld posiada w swoim asortymencie produkty oferowane przez Grupę Chic, lidera w branży e-papierosów na rynkach europejskich. W ofercie nowego najemcy CH Auchan dominują dobrze znane marki, takie jak Mild, Volish, Provog i LiQueen.

Sklep poza e-papierosami posiada też bogaty wybór płynów nikotynowych.

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Na terenie Centrum Handlowego znajdują się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Galeria jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na 1540 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z dziećmi.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.