Atlantic w Factory Ursus
Atlantic w Factory Ursus

Atlantic zmienia salon outletowy w Ursusie. Producent bielizny kontynuuje w ten sposób refitting swoich salonów. Outlet w nowej odsłonie został otwarty 29 kwietnia 2013 roku.

Nowy outlet Atlantic to, jak poinformowali przedstawiciele sieci, kontynuacja zmian, które zapoczątkowało otwarcie flagowego Concept Store marki w łódzkiej Manufakturze.

Salon w Ursusie to pierwszy koncept outletowy marki w nowej odsłonie. Został on stworzony w ramach refittingu już istniejącego w tym miejscu salonu Atlantic .

Outlet Atlantic w Factory w Ursusie został całkowicie zmieniony. Salon ma obecnie modowy charakter, a dzięki nowoczesnym wnętrzom podkreślona jest innowacyjność marki. Kolorem dominującym jest biel, stanowiąca atrakcyjne tło dla eksponowanego  towaru.

Istotną zmianą jest wprowadzenie strefowości, ułatwiającej klientom intuicyjne zakupy. Salon został podzielony na część damską i męską, w których będą eksponowane poszczególne elementy kolekcji.

Aktualnie sieć Atlantic to ponad 200 salonów w Polsce i za granicą. 65 salonów, w tym 23 franczyzy depozytowe, 34 salony firmowe i 8 outletów zlokalizowanych jest w największych polskich miastach. Outlet w Ursusie to jeden z dwóch salonów outletowych marki na terenie Warszawy.