Galeria Malta
Galeria Malta

W poznańskiej Galerii Malta otwarto sklep z zabawkami Hocki-Klocki Learnign Toys. Klienci mogą w nim znaleźć duży wybór zabawek edukacyjnych z całego świata. Salon Hocki-Klocki zajmuje 95 mkw. na poziomie 0.

Celem firmy Hocki-Klocki Learning Toys jest oferowanie zabawek, które wspierają rozwój określonych umiejętności dziecka, w zgodzie z jego wiekiem rozwojowym i naturalnymi predyspozycjami. Przedstawiciele firmy szukają ich wszędzie tam, gdzie stawia się na edukację dziecięcą i poszukuje innowacji w wykorzystywaniu zabawek, jako narzędzi rozwijania umiejętności i wiedzy o sobie, otaczającym świecie i innych ludziach.

– Oferta, do jakiej dzięki sklepowi Hocki-Klocki mają dostęp nasi klienci, jest o tyle wyjątkowa, że bazuje na połączeniu radości z dobrej zabawy z jednoczesnym odkrywaniem świata, talentów i możliwości, jakie tkwią w dzieciach – mówi Tomasz Wojsz, dyrektor centrum.

W salonie Hocki-Klocki klienci Galerii Malta znajdą produkty najbardziej znanych, renomowanych polskich i zagranicznych marek takich jak Goki, Miniland, Diset, Goula czy Trefl oraz zabawki, które zdobyły zaufanie pracowników ośrodków edukacyjnych i rodziców na całym świecie. Wszystkie oferowane produkty posiadają europejskie atesty oraz normy i są wyprodukowane z materiałów o najwyższej jakości.

Galerią Malta w Poznaniu zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, klub fitness Pure Jatomi oraz liczne kawiarnie i restauracje.

Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.