Ptak Outlet
Ptak Outlet

Ptak Outlet – centrum wyprzedażowe zlokalizowane w Rzgowie koło Łodzi – odnotowało rekordową ilość klientów w ostatni weekend kwietnia 2013 roku.

– Największy outlet w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Klienci jak zwykle mogli znaleźć wiele atrakcyjnych towarów po rekordowo niskich cenach. Przypominamy, że ceny w outlecie muszą być niższe o minimum 30 proc. od cen tych samych towarów w sklepach regularnych i galeriach handlowych przez cały rok – poinformowali przedstawiciele obiektu.

W ostatni weekend kwietnia wielu najemców zdecydowało się na obniżenie cen nawet o 70 proc. Dodatkowo do obiektu przyciągnęły kupujących nowe marki, które w ostatnim czasie otworzyły salony w Ptak Outlet – firmy Smyk oraz Triumph. Są to pierwsze sklepy outletowe tych marek w województwie łódzkim. Oferta Smyka oraz Triumph, jak informują właściciele obiektu, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem klientów, a co za tym idzie także wzrostem obrotów.

Ptak Outlet działa od 13 października 2012 roku. Budowa obiektu o powierzchni 33 tys. mkw. trwała rok. Docelowo w Ptak Outlet znajdzie się 140 sklepów.