Sklep Toys

W Parku Handlowym Auchan Bielany odbyło się oficjalne otwarcie czwartej placówki amerykańskiego potentata zabawkowego.

We wrocławskim Toys”R”Us na powierzchni ponad 1800 mkw., oprócz produktów światowych marek Lego, Playmobil, Mattel znalazło się także wiele znanych w Polsce artykułów polskich dostawców.

W sklepie nie zabrakło również unikatowych marek Toys”R”Us, takich jak Bruin, Fast Lane, Universe of Imagination czy Just Like Home, dostępnych tylko w sklepach tej amerykańskiej sieci. Specjalnie na potrzeby sklepu firma Lego wystawiła swoje produkty w specjalnych gablotach, po raz pierwszy w sklepach z zabawkami w Polsce.

Toys”R”Us to największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Asortyment przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych. Są tam między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronika, książki oraz poświęcona wyłącznie niemowlętom – sekcja Babies”R”Us. Sklepy słyną z szerokiego asortymentu i przystępnej ceny.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami.

Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw „Kinder Planeta”. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum Handlowe posiada 3400 miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w 2003 roku.