Drogeria
Drogeria

W najbliższych dniach we Włocławku zostanie otwarta drogeria Natura. Będzie to już trzecia lokalizacja sieci w tym mieście po placówkach w Galerii Wzorcowania oraz ul. 3 Maja.

W drogerii Natura przy ul. Promiennej we Włocławku, dostępne będą zarówno kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, jak również artykuły dla dzieci oraz chemia gospodarcza. W ofercie sklepu nie zabraknie także marek dostępnych tylko w drogeriach Natura, takich jak My Secret, Sensique, Kobo Professional czy Seyo. Drogeria mierzy 137 mkw. powierzchni.

Sieć Natura będzie otwierać w tym roku sklepy zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach.

– We Włocławku, liczącym ponad 100 tysięcy mieszkańców, istnieją już dwie drogerie. Znamy rynek i potrzeby włocławian. Wychodząc im naprzeciw, otwieramy kolejną Naturę w tym mieście. Mamy nadzieję, że tak jak pozostałe będzie cieszyć się powodzeniem – mówi Beata Szczytowska, prezes zarządu Polbita.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci drogerii Natura, firma Polbita poszukuje nowych lokalizacji w centrach handlowych i pasażach handlowych. Firma bowiem zapowiada rozwój drogerii w oparciu o system agencyjny.

Lokale, w których mogą powstać drogerie sieci, powinny mierzyć od 130 do 250 mkw. powierzchni. Firma zaprasza do współpracy właścicieli lokali, inwestorów, deweloperów, a także pośredników nieruchomości.

W 2013 roku sieć Natura ma dysponować ponad 400 drogeriami w całym kraju. Będzie to największy konkurent na rynku dla sieci Rossmann. Obecnie działa 270 drogerii Natura. Polbita sp. z o.o. to operator logistyczny tej sieci.