Atrium Mosty
Atrium Mosty

Z końcem kwietnia do grona najemców Atrium Mosty dołączyły dwa kolejne sklepy: Carry i Planeta Prezentów. Wcześniej ofertę centrum poszerzyły pierwsze w Płocku salony Sinsay i Martes Sport.

30 kwietnia, na I piętrze centrum, otworzył się salon modowy Carry. Na blisko 490 mkw. powierzchni można znaleźć odzież damską i męską. Kolekcja Carry łączy wygodne fasony, różnorodne tkaniny, ciekawe kroje i bogatą paletę barw. Sklep poszerzy ofertę modową Atrium Mosty, w której znajdują się również takie marki, jak: Mohito, Reserved, Sinsay, Cubus, Tatuum czy Lavard.

W piątek, 26 kwietnia, na parterze Atrium Mosty, otwarta została Planeta Prezentów. W sklepie o powierzchni blisko 35 mkw. można znaleźć bogatą ofertę modeli i akcesoriów związanych z elektronicznymi papierosami. Ponadto w asortymencie salonu dostępne będą również profesjonalne alkomaty i gadżety z serii Jelly – elektroniczne zegarki, portmonetki i etui.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Mosty dołączyły również salony: Sinsay i Martes Sport.

Centrum handlowe Atrium Mosty położone jest przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Wśród głównych najemców obiektu znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, klub Pure Jatomi Fitness, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony marek: Carry, Mohito, Reserved, Sinsay, Rekids, Cubus, Tatuum, Lavard, Smyk, CCC, Deichmann, Takko Fashion, Wojas, sklep elektroniczny Mediaexpert, salon sportowy Martes Sport, restauracje: Subway i Pizzeria Dominium.

Atrium jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających centrów handlowych (m.in. Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku). Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.