Smooth The Fruit

Seria otwarć nowych najemców w Bonarce trwa. Po uruchomieniu największego w Krakowie salonu iSpot z produktami firmy Apple teraz przyszedł czas na debiut marki Smooth The Fruit.

Nowy najemca Bonarki – ulokowany na poziomie 1 naprzeciwko restauracji North Fish – nastawiony jest przede wszystkim na klienta przykładającego wagę do zdrowego stylu życia, starannie dobierającego elementy swej codziennej diety i chętnie uprawiającego aktywności fizyczne.

Smooth The Fruit wprowadza do krakowskiego centrum handlowego nowe rozwiązanie w dziedzinie punktów gastronomicznych – smoothie bary. W oferowanym menu znajduje się ponad 30 pozycji podzielonych na grupy: Soki, Soki Premium, Smoothie oraz Super Smoothie. Menu dopełniają Coffee Shake i Fit Food’y.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno-wychowawczy w centrum handlowym: U Siemachy o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.