Salon Avans w Oławie
Salon Avans w Oławie

Wraz z końcem kwietnia 2013 roku sieć Avans powiększyła się o kolejne elektromarkety. Nowe sklepy pojawiły się w Brodnicy i Oławie.

Sieć Avans konsekwentnie realizuje plan dynamicznej ekspansji na nowych obszarach. W ostatnim tygodniu kwietnia otwarte zostały dwa kolejne elektromarkety tej marki. 26 kwietnia otwarto elektromarket w Brodnicy, natomiast 27 kwietnia – w Oławie.

– Staramy się, żeby otwarcia były jak najbardziej atrakcyjne dla mieszkańców miast, w których pojawiają się nasze nowe sklepy. Na pierwsze dni przygotowujemy zawsze specjalną ofertę cenową, a ponadto mnóstwo atrakcji dodatkowych w samym sklepie. Ten pomysł sprawdził się doskonale w Brodnicy i Oławie – obydwa otwarcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów – mówi Gerard Mikina, dyrektor Pionu Inwestycji Avans.

Właściciele sieci planują intensywny przyrost liczby sklepów marki Avans na terenie całego kraju. Jak zapowiadają – do końca roku otwartych zostanie kilkadziesiąt nowych elektromarketów w całej Polsce.

Celem sieci Avans jest obecność w najatrakcyjniejszych miejscach we wszystkich regionach. Spółka Avans stawia na obiekty wolnostojące, retail parki oraz popularne wśród klientów galerie handlowe. Powierzchnia nowo otwieranych sklepów wynosi od 800 do 1,5 tys. mkw.

Sklepy sieci Avans oferują pełny asortyment sprzętu Multimedia/RTV/AGD. Od 2012 roku marka i sieć elektromarketów należących do Avans sp. z o.o. działa w ramach Grupy Domex, skupiającej obecnie około 240 sklepów branży Multimedia/RTV/AGD.