Salon Martes Sport

Spółka Martes Sport uruchomiła swój 51. sklep. Nowy punkt o powierzchni 500 mkw. znajduje się w Galerii Solnej w Inowrocławiu. Ostatnio ruszył również salon Martes Sport w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej, który zajął lokal o powierzchni 270 mkw.

– Kolejne otwarcie planowane jest na 23 maja w Family Point Głogów – powiedział portalowi Retailnet Tomasz Barchański odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Dalsze plany ekspansji sieci to otwarcia w CHR Zgorzelec Plaza, Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu i w Multi Shop Sochaczew.

W marcu 2013 roku uruchomiono sklep o powierzchni 335 mkw. w Galerii Veneda w Łomży oraz w Centrum Handlowym Plejada w Sosnowcu o powierzchni 357 mkw.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Spółka jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Obecnie w ramach sieci Martes Sport funkcjonuje blisko 51 sklepów. Ich łączna powierzchnia to ponad 24 tys. mkw. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw.

W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek jak: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Nike. Adidas, Reebok, Salomon, Ecco, Kross, Puma, TNF, Brugi, Rolerbalde, FILA, Fisher, Head, Rosignol, Blizzard, Hercules, Keen.