Salon Leopardus
Salon Leopardus

Sieć sklepów zoologicznych Leopardus otwiera kolejny salon własny w centrum handlowym. Jest to siódmy sklep sieci.

Nowy lokal znajduje się w Chorzowie w Centrum Handlowym AKS i zajmuje około 100 mkw. powierzchni.

Leopardus to nowa  sieć sklepów zoologicznych, która działa na polskim rynku od 2012 roku. Łukasz Dela, właściciel sieci z ekspansją ruszył w 2012 roku otwierając sklep w Katowicach, kolejne powstały w Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi oraz w Rzeszowie.

Obecnie oprócz nowo otwartego salonu w Chorzowie działa 6 placówek sieci, które są zlokalizowane tylko w centrach handlowych. Salony sieci działają w Galerii Rzeszów, Silesia City Center w Katowicach, CH Zakopianka w Krakowie, CH E.Leclerc w Lublinie, CH Tulipan w Łodzi oraz CH Marcelin w Poznaniu.

Firma otwiera nowe lokale w atrakcyjnych miejscach w galeriach i centrach handlowych. Leopardus oferuje szeroki asortyment produktów zoologicznych, takich jak: karmy i przysmaki, akcesoria, artykuły akwarystyczne, kosmetyki i środki pielęgnacyjne oraz książki. Ponadto w ofercie sklepów są żywe zwierzęta – ryby, płazy, gady, gryzonie oraz ptaki.

Dodatkowo sklepy w Łodzi oraz Rzeszowie oferują rzadko spotykaną akwarystykę morską. Wszystkie punkty zachęcają atrakcyjnie zaaranżowanymi witrynami, ciekawymi ekspozycjami, a także wygodnie zaprojektowanymi wnętrzami,  pozwalającymi  kupującemu w intuicyjny sposób dotrzeć do produktów z różnych działów.