Salon House
Salon House

Obecnie w Polsce działa ponad 200 salonów marki House należącej do największej polskiej grupy odzieżowej LPP. W ostatnich dniach otwarto kolejne 4 nowe sklepy sieci w centrach handlowych.

Jeden z salonów sieci pojawił się w Galerii Słupsk. Jest to trzeci salon tego brandu w Słupsku. Pierwszy sklep marki w tym mieście został otwarty w Galerii Podkowa, a kolejny w CH Jantar. Nowy najemca zajmuje powierzchnię prawie 310 mkw. i zajmuje lokal na poziomie +1.

Nowy salon marki o podobnej powierzchni został uruchomiony także w centrum handlowym w Skarżysku Kamiennej. Salon House został także otwarty w ostatnich dniach w Galerii Rumia. Tamtejszy salon zajmuje powierzchnię 300 mkw.

Ostatnie otwarcie House miało miejsce w Inowrocławiu w nowym centrum handlowym Galeria Solna.

Produkty House poza salonami stacjonarnymi można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego. Salony House poza Polską dostępne są w Niemczech, Rosji, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, na Ukrainie, Litwie, Łotwie i w Estonii.

House to marka kierowana do szerokiego grona młodych osób. W kolekcjach znajdują się licencjonowane linie limitowane z postaciami znanymi z kultowych filmów i kreskówek.

Średnia powierzchnia salonów marki House to ok. 200 mkw. powierzchni. Marka skupia się na lokalizacjach w centrach handlowych.

LPP S.A. otwiera własne sklepy brandu, ale umożliwia także współpracę na zasadach franchisingu. W ramach umowy o współpracy firma zapewnia pakiet franczyzowy, zawierający kompletną koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej oferowaną przez firmę. Wsparcie to opiera się m.in. na pomocy w wyborze lokalizacji, pomocy w zakresie rekrutacji personelu, udostępnieniu technik marketingowych i przydatnych w kampaniach reklamowych oraz public relations.