Fabrice Bansay, Apsys Polska
Fabrice Bansay, Apsys Polska

Firma Apsys Polska została wybrana przez Aerium na zarządcę czterech centrów handlowych zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Toruniu. Obecnie Apsys zarządza już osiemnastoma centrami handlowymi w Polsce.

Apsys Polska powiększa grono zarządzanych obiektów o 4 nowe centra: Galeria Bemowo w Warszawie, Czyżyny w Krakowie, Guliwer w Łodzi i Bielawy w Toruniu. Firma przejmie zarządzanie tymi obiektami w drugiej połowie 2013 roku. W ramach powierzonych Apsys zadań znajdzie się cały zakres usług zarządczych włączając w to zarządzanie nieruchomością i najem oraz wynajem powierzchni handlowych.

Przejęcie 4 nowych mandatów zarządczych o łącznej powierzchni GLA wynoszącej 103 tys. mkw. pozwoli Apsys wzmocnić wiodącą pozycję zarządcy centrów handlowych na rynku polskim. W portfolio spółki znajdować się będzie już 18 centrów handlowych.

– Fakt, że wiodąca grupa inwestycyjna Aerium powierzyła Apsys zarządzanie swoimi nieruchomościami potwierdza nasze doświadczenie, wiedzę i know-how. Ale przede wszystkim jest rezultatem doskonałych wyników jakie osiąga Apsys w zakresie zarządzania centrami handlowymi – mówi Fabrice Bansay, prezes Apsys Polska.

– Jesteśmy zadowoleni z możliwości rozpoczęcia nowej, obiecującej współpracy z Apsys w zakresie zarządzania naszym portfolio handlowym. Apsys dowiódł, że jest najlepszym partnerem dla Aerium, który pomoże nam zwiększyć wartość naszych nieruchomości – dodał Franck Ruimy, dyrektor zarządzający Aerium.