Galeria Rembielińska
Galeria Rembielińska

W połowie maja 2013 roku Galeria Rembielińska wzbogaci się o kolejną markę odzieżową dla niemowląt i dzieci – Coccodrillo.

Będzie to siódmy salon tej marki w Warszawie i drugi, zaaranżowany w nowym koncepcie. Sklep usytuowany na parterze obiektu  zajmie powierzchnię prawie 70 mkw.

Spółka CDRL SA, właściciel marki odzieżowej Coccodrillo, w pierwszym kwartale 2013 roku uruchomiła 11 salonów sprzedaży. W planach spółki jest uruchomienie kolejnych. W kwietniu 2013 otwarto sklepy w śląskich Żorach oraz małopolskim Chrzanowie. Kolejne otwarcia, jak poinformował redakcję Retailnet  Marek Dworczak, prezes zarządu CDRL SA, są planowane na Tarchominie oraz w Mrągowie.

Obecnie sieć Coccodrillo liczy około 180 butików.

Galeria Rembielińska należy do Grupy NAP Invest. Dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe zlokalizowane jest w dzielnicy Targówek w Warszawie. Wśród najemców Galerii Rembielińskiej znajdują się m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5.10.15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure.

Przypomnijmy, NAP Invest przygotowuje się obecnie do realizacji trzech nowych obiektów handlowych, w różnych częściach kraju. Spółka jest pomysłodawcą formatu obiektów pod nazwą Centrum Zakupów.

Centrum Zakupów to park handlowy lub centrum handlowe połączone z koncepcją popularnych na zachodzie convenience centres, których głównym zadaniem jest dostarczanie klientom usług i produktów codziennego użytku w bezpośredniej bliskości ich domu. W skład takich centrów wchodzą operatorzy: spożywczy, wyposażenia domu, drogeria, apteka, a także obuwie i odzież ze średniej półki.