Galeria Sanowa

Do grona najemców Galerii Sanowa w Przemyślu dołączył park rozrywki Jupi Park. Salon zajmuje powierzchnię około. 100 mkw., i znajduje się po prawej stronie salonu Pepco, naprzeciw sklepu 5-10-15, Altero oraz strefy foodcourt.

Sieć parków rozrywki Jupi Park działa w największych polskich miastach. Sala, która została otwarta w Galerii Sanowa jest pierwszą w powiecie grodzkim.

Ponadto na początku tego miesiąca tj. w środę 8 maja w Galerii Sanowa otworzyła się również Apteka spółki ARC-Invest. Lokal znajduje się obok salonu Martes Sport i zajmuje powierzchnię ponad 150 mkw.

Galeria Sanowa zlokalizowana jest w Przemyślu przy ul. Wojciecha Brudzewskiego 1 i od 2010 roku jest największym centrum handlowym w mieście. Doskonale położona, z szeroką ofertą handlową i usługową, z roku na rok staje się docelowym miejscem na zakupy coraz większej grupy mieszkańców Przemyśla i okolic, a także, ze względu na bliskość granicy ukraińskiej (8 km od przejścia granicznego w Medyce), mieszkańców Ukrainy.Jej całkowita powierzchnia wynosi 60 tys. mkw., z czego około 22 tys. mkw. to powierzchnia najmu.

O atrakcyjności galerii decyduje obecność sklepów uznanych na rynku marek modowych: H&M, C&A, Cubus, Deichmmann, House, Cropp Town, Reserved, Wojas, Mohito, New Yorker, Douglas, szeroka oferta branży multimediów (Media Expert, Empik, Księgarnia Matras), a także strefa usług (pralnia, optyk, telefonia komórkowa). Zróżnicowana oferta strefy restauracyjnej oraz plac zabaw dla dzieci zachęcają klientów do spędzania wolnego czasu w galerii. Uzupełnieniem oferty jest wielobranżowy sklep Kaufland.