Outlet Białystok
Outlet Białystok

Outlet Białystok, pierwszy obiekt wyprzedażowy położony w północno – wschodniej Polsce, otrzymał decyzję o prawomocnym pozwoleniu na budowę. Tym samym, już wkrótce rozpoczną się prace budowlane.

W białostockim centrum wyprzedażowym znajdzie się ponad 80 markowych sklepów. Systematycznie postępuje proces komercjalizacji, w efekcie którego w outlecie pojawią się m.in. marki sportowe Adidas, Reebok, 4F, Ski Team oraz polska marka modowa Molton. Kolejne umowy są w trakcie finalizowania i wkrótce oficjalne informacje zostaną przekazane do prasy. Ofertę handlową uzupełni hipermarket spożywczy Carrefour, drogeria Rossmann, salon z wyposażeniem wnętrz Jysk oraz dwie restauracje.

Realizacją inwestycji tj. budową oraz komercjalizacją obiektu zajmuje się firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych: BOIG – The Blue Ocean Investment Group. Otwarcie Outletu Białystok  planowane jest na koniec 2013 roku.

The Blue Ocean Investment Group (BOIG) od blisko 10 lat  świadczy kompleksowe usługi polskim i zagranicznym klientom na rynku nieruchomości komercyjnych, począwszy od wstępnych badań rynkowych, poprzez doradztwo projektowe, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowę, komercjalizację, kreowanie marki, aż do sprzedaży nieruchomości jako inwestycji. Grupa BOIG to spółki, które świadczą usługi w zakresie property consulting, project management, tenants coordination, investment consulting, asset management i marketing.