Sklep Bartek

Spółka Bartek planuje otwarcie około 8 nowych salonów w Polsce m.in: w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Szczecinie, Bielsku-Białej i Poznaniu. Wszystkie salony będą mieć powierzchnię około 65 mkw. i zostaną zlokalizowane w najlepszych centrach handlowych.

Ponadto firma zamierza do połowy 2014 uruchomić około 15 salonów Bartek w Rosji oraz 3 sklepy na Białorusi w ciągu najbliższych dwóch lat. Obecnie za granicą działają 2 salony na Litwie, 10 na Ukrainie i jeden na Białorusi. Wszystkie zagraniczne salony funkcjonują na zasadzie franczyzy.

Bartek to polska firma i największy producent obuwia dziecięcego w kraju. Przez 20 lat działalności firma wyprodukowała już 10 milionów par butów. Sukces marki leży w wyjątkowej dbałości o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka. Sieć sprzedaży to 52 sklepy firmowe w całej Polsce oraz 200 sklepów multibrandowych w kraju i  ponad 250 placówek za granicą. Powierzchnia otwieranych sklepów wynosi od 50 do 80 mkw. Obuwie marki Bartek można również kupić za pośrednictwem sklepu internetowego. W ubiegłym roku firma uruchomiła sklep internetowy w USA.

W ofercie sklepu Bartek znajduje się nie tylko obuwie własne marki, ale także modele obuwia Puma, Columbia, Daniel, Etnies, Geox, Crocs oraz asortyment dodatkowy w postaci skarpetek, rajstop, plecaków, czapek, piżamek, parasolek, płaszczy przeciwdeszczowych, impregnatów do pielęgnacji obuwia i innych.