Małgorzata Słowik, dyrektor wynajmu w Multi Development Poland

W tym roku po raz kolejny Multi Development Poland zaprezentuje Forum Radunia na Shopping Center Forum. – Doświadczenie z poprzednich edycji pokazuje, że uczestnictwo w targach jest znakomitą okazją promowania projektu, który, jesteśmy przekonani, będzie wielkim sukcesem na rynku krajowym, a także europejskim. Jego powodzenie gwarantuje nie tylko znakomita lokalizacja w przestrzeni miasta, czy też doskonale wpisująca się w otoczenie architektura, ale również cały proces tworzenia polegający na sprawnej współpracy przedstawicieli miasta z inwestorem – powiedziała Małgorzata Słowik, dyrektor wynajmu w Multi Development Poland.

– Ponadto dwudniowe targi to doskonała możliwość spotkania się zarówno z najemcami, jak i profesjonalistami działającymi w branży nieruchomościowej, a także otwarta płaszczyzna wymiany ofert dla wielu stron – dodała Małgorzata Słowik.

Multi Development Poland to deweloper wielofunkcyjnego kompleksu urbanistycznego Forum Radunia w Gdańsku powiązanego z rewitalizacją obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego. W projekcie Forum Radunia (62 tys. mkw. powierzchni handlowej) zadbano o doskonałe skomunikowanie poprzez bezpośrednią dostępność transportowego Węzła Integracyjnego oraz stworzenie wielofunkcyjnego centrum miasta, łączącego kulturę, handel, rekreację, rozrywkę, usługi i powierzchnię biurową oraz ogólnodostępne parkingi. Istotną częścią Projektu jest realizacja obiektów użyteczności publicznej takich jak Centrum Dziedzictwa Historycznego Miasta Gdańska (CDHMG), przebudowa istniejącej infrastruktury technicznej i drogowej oraz budowa ulicy Nowe Podwale Grodzkie.

Multi Development Poland jest częścią grupy Multi, będącej liderem na europejskim i tureckim rynku deweloperów oraz zarządców śródmiejskiej przestrzeni handlowej. Działania te są wspierane przez firmy zależne zajmujące się budową, inwestowaniem, zarządzaniem aktywami oraz zarządzaniem centrami handlowymi.

Multi inwestuje, buduje i zarządza wielofunkcyjnymi centrami handlowymi oraz projektami rewitalizacji przestrzeni śródmiejskich, które są innowacyjne, unikatowe, realizowane zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju oraz atrakcyjne. Atutami Multi Projekt i Rozwój są atrakcyjne projekty oraz dbałość o wysoką jakość. Multi posiada własne wewnętrzne architektoniczne biuro projektowe T+T.

Od roku 1982 projekty Multi są rozpoznawalne oraz nagradzane na międzynarodowej arenie za ich oryginalną i nowoczesną naturę, jakość architektoniczną, wspieranie zrównoważonego rozwóju oraz daleko idącą wrażliwość na lokalne otoczenie. Multi rozwija urzekające projekty, z którymi ludzie mogą się łatwo identyfikować i które stanowią siłę napędową dla rewitalizacji miast czy regionu.