Galeria Bemowo
Galeria Bemowo

W czerwcu 2013 roku do grona najemców warszawskiej Galerii Bemowo dołączy Ziko Apteka. Apteka zlokalizowana będzie na parterze galerii, przy jednym z wejść od strony parkingu i zajmie lokal o powierzchni 160 mkw.

Apteka Ziko w Galerii Bemowo będzie pierwszym obiektem sieci w dzielnicy Bemowo. Będzie posiadała pięć stanowisk kasowych oraz  punkt  kosmetyczny, w którym profesjonalne dermokonsultantki pomogą w doborze kosmetyków do skóry pacjenta.

– Cieszymy się, iż udało nam się pozyskać nowego, dynamicznie rozwijającego się w Polsce partnera, tym bardziej, że w dzielnicy Bemowo aptek jest mało.  Galeria Bemowo jest centrum lokalnym, dlatego szczególnie dbamy o to, aby oprócz szerokiej oferty punktów handlowych, zapewnić naszym klientom, mieszkańcom dzielnicy Bemowo i okolic możliwość załatwienia wielu spraw na miejscu, w galerii. Nasza oferta to sklepy znanych sieciowych marek z modą, ale też  szeroki wachlarz usług i punktów specjalistycznych. Apteka Ziko to zatem kolejny krok w kierunku multifunkcjonalności Galerii Bemowo. Zapraszamy do Apteki Ziko od czerwca- mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Ziko Apteka, to polska  sieć ponad 30 aptek i 4 drogerii w 10 miastach Polski oraz  2 sklepy  internetowe.

– Bardzo się cieszymy, że udało nam się zrealizować projekt otwarcia Ziko Apteki w Bemowie. Mieszka tu wielu naszych stałych pacjentów, którzy do tej pory musieli dojeżdżać do Ziko w innych dzielnicach. Jesteśmy dumni, że sprostaliśmy ich oczekiwaniom, otwierając Ziko Aptekę w ich dzielnicy – mówi Monika Tykarska, dyrektor operacyjny Aptek Ziko.

Centrum handlowe Galeria Bemowo zlokalizowane jest w rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Bemowo. Galeria sklepów, usług i restauracji, dwupoziomowy hipermarket Carrefour, kino Cinema City dostępne są z jednego parkingu. Oferta Galerii Bemowo to moda dla całej rodziny, markowe sklepy i salony specjalistyczne, banki, filia poczty polskiej, usługi krawieckie, pralnia, akcesoria gsm, salon piękności oraz Strefa Moto – myjnia, wulkanizacja i klimatyzacja.