Galeria Rembielińska
Galeria Rembielińska

Pod koniec maja 2013 roku w Galerii Rembielińskiej, na powierzchni blisko 40 mkw. swój salon otworzy marka Atlantic. Będzie to 66 sklep tej marki w Polsce.

Atlantic to firma dobrze znana w Polsce i na świecie, specjalizująca się w produkcji bielizny damskiej i męskiej. Marka co roku wprowadza do swoich sklepów dwie kolekcje sezonowe – wiosna/lato i jesień/zima. W ich skład wchodzą też linie okazjonalne np. kolekcje świąteczne i walentynkowe. Aktualnie sieć Atlantic to ponad 200 salonów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Na ten rok spółka Atlantic zaplanowała otwarcie 35 salonów sprzedaży w Polsce i za granicą. W kwietniu 2013 roku uruchomiono już sklep w gorzowskiej Galerii Askana. Sklepy sieci mają powierzchnię od 40 mkw. do 80 mkw. Firma poszukuje nowych lokalizacji przede wszystkim w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców.

Galeria Rembielińska to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka, które należy do Grupy NAP Invest. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi PURE. Klienci Galerii Rembielińskiej mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, dwóch banków, biura podróży i pralni.